_konkurs_akordeonowy_plakat

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ

OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU AKORDEONOWEGO

Zespół Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty

Słupca, 24-25 marca 2017 r.

24 marca 2017 r. /piątek/

godz. 10 00 – przesłuchania kategoria I

– Krzysztof Polnik – ZPSM w Przemyślu

– Mikołaj Skopek – ZSM w Radomiu

– Józef Wajdzik – POSM II st. w Poznaniu

godz. 11 00 – przesłuchania kategoria I c.d.

– Miłosz Caban – ZSM w Częstochowie

– Antoni Maurycy Chmielniak – SM I i II st. w Gorzowie Wielkopolskim

– Julian Dumicz – SM I i II st. w Gorzowie Wielkopolskim

– Mateusz Gańczak – PSM I i II st. w Inowrocławiu

– Adrian Jagielak – SM II st. w Gdańsku-Wrzeszczu

– Kacper Kaczmarek – ZSM w Ostrowie Wielkopolskim

– Jakub Kowalski – SM I i II st. w Gorzowie Wielkopolskim

– Jakub Kucia – PSM I i II st. w Sanoku

 

godz. 13 00 – przesłuchania kategoria II

– Piotr Litwiński – SM II st. w Gdańsku-Wrzeszczu

– Jakub Magier – PSM I i II st. w Pabianicach

– Aleksandra Merena – ZSM w Legnicy

godz. 15 00 – przesłuchania kategoria II c.d.

– Piotr Motyka – ZSM w Radomiu

– Piotr Poterała – ZSM w Radomiu

– Marek Rybiński – ZSM w Radomiu

– Jakub Sofiński – ZSM w Łodzi

– Jakub Franciszek Ścisło – SSM II st. w Zgierzu

godz. 16 30 – przesłuchania kategoria II c.d.

– Adam Tarnożek – SSM II st. w Szczecinie

– Ignacy Zieliński – SSM II st. w Zgierzu

– Bartłomiej Baranowski – PSM I i II st. w Pabianicach

– Maria Kownacka – ZSM w Łodzi

– Antoni Kwiatkowski – OSM II st. w Warszawie

 

25 marca 2017 r. /sobota/

godz. 9 00 – przesłuchania kategoria III

– Paweł Majchrowski – ZSM w Radomiu

– Tobiasz Urbaniak – POSM II st. w Poznaniu

– Jakub Wawrzeńczak – PSM I i II st. w Inowrocławiu

– Tomasz Wojciechowski – PSM I i II st. w Inowrocławiu

– Aleksandra Zgoła – POSM II st. w Poznaniu

– Krzysztof Bondar – PSM I i II st. w Kaliszu

godz. 11 30 – przesłuchania kategoria III c.d.

– Adam Dudek – ZPSM w Warszawie

– Alina Dzięcioł – POSM II st. w Poznaniu

– Erwin Grzelecki – ZSM w Wałbrzychu

– Stanisław Kasprzyk – POSM II st. w Poznaniu

– Wojciech Kowal – PSM I i II st. w Jeleniej Górze

– Piotr Kowalski – PSM I i II st. w Koninie

 

godz. 15 00 – przesłuchania kategoria IV (zespoły)

– Duet – PSM I i II st. w Pabianicach

– Kwintet Akordeonowy – POSM II st. w Poznaniu

– Trio Akordeonowe – ZSM w Radomiu

– Duet – ZPSM nr 4 w Warszawie

– Duet – ZPSM nr 1 w Warszawie

 

zrzut-ekranu-2016-10-26-o-13-13-49

zrzut-ekranu-2016-10-26-o-13-15-20


Biuletyn Informacji Publicznej