Uprzejmie informujemy, że Zespół Szkół Muzycznych im. A. Szeluty jest organizatorem Przesłuchań Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas akordeonu i jednorodnych zespołów akordeonowych szkół muzycznych II stopnia. Przesłuchania odbędą się w sali koncertowej szkoły przy ul. Rotm. W. Pileckiego 3 w Słupcy w dniu 29 listopada 2017r.

 

HARMONOGRAM

MAKROREGIONALNYCH  PRZESŁUCHAŃ

CENTRUM  EDUKACJI  ARTYSTYCZNEJ

UCZNIÓW  KLAS  AKORDEONU

I  ZESPOŁÓW  AKORDEONOWYCH  SZKÓŁ  MUZYCZNYCH  II  ST.

               

29 listopada 2017 r.

Przesłuchania

 

godz.  10 00 – 12 00  

 

            – Filip Biront            – ZPSM w Gnieźnie

            – Paweł Wiśniewski         – PSM I i II st. w Grudziądzu

            – Tadeusz Bogusz        – OSM II st. w Poznaniu

            – Paweł Olejniczak        – PSM I i II st. w Inowrocławiu

            – Wiktor Matela        – PSM I i II st. w Kaliszu

            – Aleksandra Zgoła        – POSM II st. w Poznaniu

 

godz. 12 30 – 14 30

 

            – Michał Bernecki        – ZPSM w Koszalinie

            – Zofia Patalon        – ZSM w Gdańsku-Wrzeszczu

            – Alicja Jankowska        – PSM I i II st. w Grudziądzu

            – Michał Dynak        – PSM I i II st. w Zielonej Górze

            – Krzysztof Bondar        – PSM I i II st. w Kaliszu

            – Małgorzata Ciastoń    – PZSM w Bydgoszczy

godz. 14 30        –    Spotkanie z Komisją oceniającą

       

godz. 15 00 – 16 00  – przerwa

 

Przesłuchania

 

godz. 16 00 – 18 00

 

            – Błażej Reiter        – OSM I i II st. w Gdańsku

            – Jakub Pawlak        – PZSM w Bydgoszczy

            – Trio akordeonowe        – ZPSM w Koszalinie

            – Duet                – SM I i II st. w Gorzowie Wielkopolskim

            – Duet Akordeonowy        – PSM I i II st. w Zielonej Górze

            – CINNAMON DUO        – ZPSM w Szczecinie

godz. 18 30      –     Spotkanie z Komisja oceniającą


Biuletyn Informacji Publicznej