19 gru 2014

Warsztaty gitarowe z p. Tatianą Stachak w Turku – 15.12.2014r.

15 grudnia w Turku odbyły się regionalne warsztaty gitarowe z pedagogiem, kompozytorką, autorką bestsellerowych podręczników do nauki gry : „Gitara pierwsza klasa.” i „Gitara ekstra klasa.” p. Tatianą Stachak.  Udział w warsztatach wzięli nauczyciele i uczniowie szkół muzycznych z Turku, Koła, Konina no i z naszej szkoły – p. Agata Gierłowska, p. Jerzy Majewski z uczennicą Pauliną Ławniczak i p. Agata Nowak – Gibas z uczniami:  Julią Michalską, Bartkiem Nowaczykiem i Jakubem Słowińskim.

Wróciliśmy bardzo zadowoleni i pełni zapału do dalszej pracy. Uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa i przede wszystkim sporo cennych uwag od kompozytorki wykonywanych utworów.

(opr. Agata Nowak – Gibas)



11 gru 2014

Półroczne audycje muzyczne dla uczniów wszystkich klas instrumentalnych

W grudniu w naszej szkole odbywają się półroczne audycje muzyczne. Wszyscy uczniowie mają okazję zagrać przed publicznością i zaprezentować utwory których uczyli się w tym semestrze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w audycjach i podziwiania naszych młodych instrumentalistów.

2014-12-10 18.53.29 IMGP2673 poppr IMGP2677 popr



03 gru 2014

Warsztaty akordeonowe z prof. Klaudiuszem Baranem (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie) – 02.12.2014r.

26 lis 2014

XX Jubileuszowe Słupeckie Spotkania Muzyczne
(21-22.11.2014r.) – fotorelacja

25 lis 2014

Lista
Laureatów i Wyróżnionych
XX Słupeckich Spotkań Muzycznych



20 lis 2014

Audycja uczniów sekcji instrumentów strunowych (13.11.2014r.)

13 listopada 2014r. w auli naszej szkoły zaprezentowali się uczniowie z sekcji instrumentów strunowych: z klasy gitary (p. Agaty Gierłowskiej, p. Agaty Nowak –Gibas, p. Jerzego Majewskiego) oraz z klasy skrzypiec (p. K.Ossowskiej -Gburek). 

muzyczna



13 lis 2014

HARMONOGRAM
Makroregionalnych Przesłuchań CEA
GITARA

HARMONOGRAM

Makroregionalnych Przesłuchań CEA

uczniów klas gitary szkół muzycznych I st.

i zespołów gitarowych szkół muzycznych I st.

 

20.11.2014 r. /czwartek/

 

Przesłuchania 

godz. 8 30        

- ZSM w Słupcy                    – Bartosz Nowaczyk

                                                      – Julia Michalska

                                                      – Jakub Słowiński

-  ZSM w Poznaniu             – Tomasz Tuchołka

                                                       – Michał Głowacki

- POSM I st. nr 1                  – Piotr Łabenda

                                                       – Tymon Zieliński

- PSM I st. w Kościanie       – Jan Zientek

                                                         – Stanisław Ruszkowski

 

godz.  10 30    

– ZPSM w Gnieźnie              – Paweł Żyliński       

- PSM I i II st. w Kaliszu     – Jakub Stopka

 – ZSM w Ostrowie Wlkp.     – Agata Brzezicha

- PSM I st. w Krotoszynie    – Sandra Augustyniak

 – ZSK w Śremie                    – Paulina Szczepaniak

 – PSM I st. w Wągrowcu     – Mikołaj Figiel

 – PSM I st. w Gostyniu         – Aleksandra Bartkowiak

 – PSM I st. w Gostyniu         – Hanna Nowak

 – ZSM w Pile                         – Marta Piosik

 – PSM I i II st. w Lesznie     – Igor Michalak

 

Spotkanie z Jurorami

 

godz. 14 00     

- PSM I st. w Opocznie        – Maja Walasik

 – PSM I i II st.  w Tomaszowie Maz.     – Jan Drożdżowski

 – PSM I st. w Bełchatowie    – Maja Kopala

                                                             – Kacper Załęczny

 – PSM I i II st. w Zduńskiej Woli      – Maria Stefańska

                                                                       – Bartosz Kowalski

                                                                       – Marta Szymańska

- PSM I st. w Sieradzu         – Adrian Filipiak

                                                           – Adrian Biernacki

 

godz. 15 50     

- PSM I st. w Gubinie          – Dominik Rodziewicz

 – PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich            – Marta Jarząbek

 – PSM I st. w Szprotawie     – Damian Janicki

 – PSM I i II st. w Zielonej Górze          – Dorota Zając

                                                                 – Mateusz Trochanowski

- PSM I i II st. w Żarach         – Julia Kapka

 

godz. 17 45     

- PSM I st. w Brzezinach     – Karolina Wosińska

                                                           – Szymon Węgrzynowski

                                                            – Dominika Szczodrowska

 – ZSM w Łodzi                      – Michał Szejn

 – OSM I i II st. w Łodzi        – Oliwia Osmolińska

                                                        – Franciszek Apanowicz

                                                          – Aniela Milala

 – PSM I st. w Łodzi              – Zuzanna Granek

 

godz. 19 30     

– PSM I st. w Żarach            – Duet gitarowy

 – ZSM w Poznaniu               – Zespół gitarowy

 – ZSM  Słupcy                       – Trio gitarowe

 

    Spotkanie z Jurorami

 

 

 

 



13 lis 2014

HARMONOGRAM
Makroregionalnych Przesłuchań CEA
AKORDEON

HARMONOGRAM

Makroregionalnych Przesłuchań CEA

uczniów klas akordeonu szkół muzycznych I st.

i zespołów akordeonowych szkół muzycznych I st.

 

20.11.2014 r. /czwartek/ 

 

Przesłuchania

godz. 13 00       – POSM I st. nr 2                  – Józef Wajdzik

                        – ZSM w Poznaniu               – Julian Kaczmarek

                                                                       – Eryk Legoń

                                                                       – Paweł Michałowski

                        – PSM I st. w Pleszewie        – Antoni Zdunek

                        – PSM i st. w Wolsztynie      – Szymon Kokornaczyk

 

Spotkanie z Jurorami

 

godz. 15 30      – PSM w Łodzi                      – Piotr Koczorowski

                        –  OSM I i II st. w Łodzi        – Jędrzej Niedzielski  

- PSM I i II st. w Pabianicach             – Adam Horwat

                        – PSM I st. w Opocznie        – Jakub Jóźwik

                        – SM w Uniejowie                 – Kamil Trzepieciński

                        – PSM I st. w Radomsku      – Piotr Woytala

                        – PSM I st. w Turku             – Michał Chojnacki

                        – ZSM w Słupcy                    – Michał Szymański

                        – PSM I st. w Zgierzu           – Kwintet akordeonowy

 

Spotkanie z Jurorami



04 lis 2014

Koncert
z okazji Święta Niepodległości (12.11.2014r.)

28 paź 2014

Koncert Aleksandry Juszczak (skrzypce) – 30.10.2014r.

W czwartek 30 października o godzinie 17:00  wysłuchaliśmy recitalu skrzypcowego Aleksandry Juszczak zatytułowanego „Przed konkursem”. Skrzypaczka studiująca w Akademii Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Poznaniu wykonała dwa kaprysy na skrzypce solo: H.Wieniawskiego „La cadenza” oraz słynny 24 kaprys N.Paganiniego. W drugiej części Pani Aleksandra przy akompaniamencie dr Piotra Niewiedziała zagrała trzyczęściowy koncert skrzypcowy D-dur P. Czajkowskiego.

(opr. Natalia Janik)



Biuletyn Informacji Publicznej