ZAPRASZAMY na uroczystość pasowania klasy I oraz koncert niespodziankęAkcja krzyżówka – pomagamy dzieciom ze szpitala w BydgoszczyZAPRASZAMY na spotkanie rodziców (28 września)Inauguracja roku szkolnego 2020/2021UWAGA – Rekrutacja na nowy rok szkolny – zapraszamy na dodatkowy nabór

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do Zespołu Szkół Muzycznych im. A. Szeluty w Słupcy na rok szkolny 2020/2021 wciąż trwa!

Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do 17 lipca. Planowany termin badania przydatności wyznaczony jest na 20 lipca.

II nabór dotyczy kandydatów wyłącznie do cyklu sześcioletniego (dzieci do lat 8) oraz konkretnych instrumentów:

   - skrzypce  🎻
   - akordeon  🎶
   - perkusja 🥁
   - flet 🎼
   - klarnet 🎵

Serdecznie zapraszamyZakończyliśmy rok szkolny 2019/2020 – zdjęciaTERMINY zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo

Ze względu na panującą w całym kraju sytuację epidemiologiczną związaną z COVID-19 zakończenie roku w naszej szkole odbędzie się z podziałem na grupy i zachowaniem wszelkich środków ostrożności (prosimy zabrać maseczki na twarz, płyn do dezynfekcji rąk będzie dostępny na miejscu). Jeśli pogoda na to pozwoli nasze spotkanie zaplanowaliśmy na wolnym powietrzu – przed szkołą. Serdecznie zapraszamy uczniów z towarzyszeniem jednego rodzica bądź opiekuna.

Nieodebrane w podanych poniżej terminach świadectwa uczniów będą znajdować się w sekretariacie szkoły.

Terminy zakończenia roku dla poszczególnych klas:

kl. I cykl 6-letni – piątek 26 czerwca godz. 14.00

kl. II cykl 6-letni – piątek 26 czerwca godz. 14.40

kl. III cykl 6-letni – piątek 26 czerwca godz. 15.20

kl. IV i V cykl 6-letni – piątek 26 czerwca godz. 16.00

kl. I, II, III cykl 4-letni oraz NSM II st.– piątek 26 czerwca godz. 16.40

Uczniów kończących szkołę muzyczną zapraszamy na uroczyste spotkanie i rozdanie świadectw w środę 24 czerwca o godz. 16.30Termin zapisów do szkoły muzycznej został przedłużony

Szanowni Państwo
Uprzejmie informujemy że termin składania formularzy zgłoszeniowych dla kandydatów do szkoły muzycznej został przedłużony.ZAPRASZAMY do obejrzenia filmów o naszej szkoleRekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Uprzejmie prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego online umieszczonego w zakładce „Rekrutacja” (na stronie głównej po lewej stronie)

Z uwagi na obecną sytuację w kraju zarówno termin jak i sposób przeprowadzenia rekrutacji do szkoły uzależniony jest od rozwoju sytuacji, dlatego będziemy informować o zmianach zarówno na stronie jak i bezpośrednio wszystkich zainteresowanych drogą mailową lub telefoniczną.

W związku z tym, że pracownicy administracji i obsługi również narażeni są na zakażenie wirusem dyrekcja szkoły zdecydowała o ograniczeniu ich pobytu w szkole.
We wszystkich sprawach uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Sekretariat w godzinach pracy:
tel. (63) 2753813
zsm_slupca@wp.plBiuletyn Informacji Publicznej