18 wrz 2014

Zapraszamy na koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki – 01 października godz. 18.30

koncert1.10.2014-page-001 (1)



10 wrz 2014

Recital Kamili Olas (studentki Akademii Muzycznej w Gdańsku) – 10 września 2014 r.

20 sie 2014

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

01 września 2014 r.

 

godz. 14 00 

dla kl. II-VI „6”, II-IV „4” PSM I st.

oraz kl. VI  PSM II st.

 

godz. 16 00 

dla kl. I „6” i kl. I „4”  PSM I st.



13 cze 2014

Lista przyjętych
do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Słupcy
na rok szkolny 2014/2015

Kl. I „6”

———–

1. Witkowska Lena                – fortepian

2. Roszak Julia                       – fortepian

3. Żyła Edwin Maksym          – fortepian

4. Mirkiewicz Nikola              – fortepian

5. Pustelnik Zofia Maria                  – fortepian

6. Wojtkowiak Maksymilian  – fortepian

7. Świątek Jan Hubert            – akordeon

8. Okoniewski Kacper            – akordeon

9. Woźniak Szymon Piotr      – akordeon

10. Kondrak Maksymilian     – akordeon

11. Kupna Aleksandra           – skrzypce

12. Królikowska Weronika    – skrzypce

13. Rubajczyk Paulina            – skrzypce

14. Śmiglewska Laura            – skrzypce

15. Karpińska Martyna          – wiolonczela

16. Łusiewicz Olga                 – flet

17. Bartyszak Karina             – flet

18. Koziorowski Michał                  – klarnet

19. Koserczyk Tomasz           – perkusja

20. Giszczyński Daniel Jan     – perkusja

21. Banaszak Franciszek                 – perkusja

22. Matuszak Aleksandra       – gitara

23. Gawlak Matylda               – gitara

24. Raczyńska Julia                – gitara

25. Drop Laura                      – gitara

 

kl. I „4”

———–

1. Kudlewska Martyna           – fortepian

2. Kędziora Nikola                 – fortepian

3. Gorzelańczyk Jakub           – akordeon

4. Przybylska Marta               – skrzypce

5. Dyncer Michalina               – wiolonczela

6. Ostrowicka Maja                – flet

7. Figlarowicz Sara                 – klarnet

8. Figlarowicz Marcin             – trąbka

9. Matuszak Wojciech            – saksofon

10. Stadnik  Dominik           – gitara

11. Nowakowski Jan              – gitara

12. Gawrońska Joanna           – gitara

 

Kl. II „4”

————-

1. Krych Magdalena               – trąbka



Biuletyn Informacji Publicznej