HARMONOGRAM
Makroregionalnych Przesłuchań CEA
GITARA

HARMONOGRAM

Makroregionalnych Przesłuchań CEA

uczniów klas gitary szkół muzycznych I st.

i zespołów gitarowych szkół muzycznych I st.

 

20.11.2014 r. /czwartek/

 

Przesłuchania 

godz. 8 30        

– ZSM w Słupcy                    – Bartosz Nowaczyk

                                                      – Julia Michalska

                                                      – Jakub Słowiński

–  ZSM w Poznaniu             – Tomasz Tuchołka

                                                       – Michał Głowacki

– POSM I st. nr 1                  – Piotr Łabenda

                                                       – Tymon Zieliński

– PSM I st. w Kościanie       – Jan Zientek

                                                         – Stanisław Ruszkowski

 

godz.  10 30    

– ZPSM w Gnieźnie              – Paweł Żyliński       

– PSM I i II st. w Kaliszu     – Jakub Stopka

 – ZSM w Ostrowie Wlkp.     – Agata Brzezicha

– PSM I st. w Krotoszynie    – Sandra Augustyniak

 – ZSK w Śremie                    – Paulina Szczepaniak

 – PSM I st. w Wągrowcu     – Mikołaj Figiel

 – PSM I st. w Gostyniu         – Aleksandra Bartkowiak

 – PSM I st. w Gostyniu         – Hanna Nowak

 – ZSM w Pile                         – Marta Piosik

 – PSM I i II st. w Lesznie     – Igor Michalak

 

Spotkanie z Jurorami

 

godz. 14 00     

– PSM I st. w Opocznie        – Maja Walasik

 – PSM I i II st.  w Tomaszowie Maz.     – Jan Drożdżowski

 – PSM I st. w Bełchatowie    – Maja Kopala

                                                             – Kacper Załęczny

 – PSM I i II st. w Zduńskiej Woli      – Maria Stefańska

                                                                       – Bartosz Kowalski

                                                                       – Marta Szymańska

– PSM I st. w Sieradzu         – Adrian Filipiak

                                                           – Adrian Biernacki

 

godz. 15 50     

– PSM I st. w Gubinie          – Dominik Rodziewicz

 – PSM I st. w Strzelcach Krajeńskich            – Marta Jarząbek

 – PSM I st. w Szprotawie     – Damian Janicki

 – PSM I i II st. w Zielonej Górze          – Dorota Zając

                                                                 – Mateusz Trochanowski

– PSM I i II st. w Żarach         – Julia Kapka

 

godz. 17 45     

– PSM I st. w Brzezinach     – Karolina Wosińska

                                                           – Szymon Węgrzynowski

                                                            – Dominika Szczodrowska

 – ZSM w Łodzi                      – Michał Szejn

 – OSM I i II st. w Łodzi        – Oliwia Osmolińska

                                                        – Franciszek Apanowicz

                                                          – Aniela Milala

 – PSM I st. w Łodzi              – Zuzanna Granek

 

godz. 19 30     

– PSM I st. w Żarach            – Duet gitarowy

 – ZSM w Poznaniu               – Zespół gitarowy

 – ZSM  Słupcy                       – Trio gitarowe

 

    Spotkanie z Jurorami

 

 

 

 



Skip to content