Terminy zakończenia roku szkolnegoKoncert uczniów kończących Szkołę Muzyczną I stopnia – galeria zdjeć

Ostatni wspólny koncert nasi „dyplomanci” zagrali dla nauczycieli i rodziców w czwartek 10 czerwca o godz. 17.00. Koncert prowadził P. Sławomir Framski.III miejsce na Międzynarodowym Konkursie w Moskwie dla Marty Anny Rosińskiej

Uczennica klasy fletu p. Anity Kmiecik, Zespołu Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy, Marta Anna Rosińska( 11 lat), otrzymała III miejsce na International Moscow Music Online- Competition.

Marta uczęszcza do V klasy szkoły muzycznej i ma na swoim koncie już wiele sukcesów, ale po raz pierwszy był to konkurs o randze międzynarodowej. Marta brała udział w kategorii instrumentów dętych w grupie wiekowej 10-13 lat.

531 uczestników konkursu – oceniało dziesięcioosobowe Jury z Rosji, Japonii, Francji i Niemiec.

Akompaniowała p. Aleksandra Uznańska.Nasi perkusiści laureatami na konkursie w Gostyniu

Dwoje uczniów pana Grzegorza Burandta reprezentowało naszą Szkołę w konkursie perkusyjnym „Konfrontacje Młodych Werblistów”, który w formule on-line odbył się 17.maja w Gostyniu.Oboje wypadli znakomicie – LILI BARDEGA (kl. 1/6) zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej (1. miejsce), a JAN STOLAREK (kl. 3/6) w swojej kategorii zdobył 2.miejsce !!!Serdecznie gratulujemy !!!Szymon ponownie najlepszy na Konkursach Pianistycznych w Nowym Sączu i Wrocławiu

W dniach 20-29 maja br. w Nowym Sączu odbył się Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Paderewski in Memoriam, w którym uczestniczyli pianiści z całego świata.
Z ogromną radością informujemy, że nasz uczeń Szymon Gośliński z klasy fortepianu  p. Danuty Gościńskiej zajął tam I miejsce!!!
Natomiast w dn 28-29 maja br. odbył się XIV Ogólnopolski „Łowiecki” Konkurs Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu.
W tym konkursie Szymon również zajął I miejsce!!!
W konkursie uczestniczyło ponad 150 młodych pianistów, a w kategorii wiekowej Szymona – ponad 50.
Serdecznie gratulujemy!!!Zarządzenie Dyrektora szkoły z dnia 28 maja 2021r. – nauka w trybie stacjonarnymKaja i Marta w gronie najlepszych flecistek konkursu w Gorzowie Wlkp

24 maja 2021 roku odbył się w Gorzowie Wielkopolskim IX Wiosenny Konkurs Fletowy . Tym razem rywalizacja uczestników miała charakter stacjonarny .

W zmaganiach konkursowych wzięło udział kilkudziesięciu uczniów szkół muzycznych głównie z regionu północno-zachodniej i południowej Polski . Jednak formuła konkursu nie ograniczała zasięgu regionalnego i była skierowana do młodych muzyków z całego kraju .

Zespół Szkół Muzycznych w Słupcy reprezentowały nasze flecistki, którym Jury konkursu przyznało :

I miejsce – Kai Kluczyńskiej

wyróżnienie – Marcie Annie Rosińskiej

Akompaniowała p. Aleksandra Uznańska.

Przesłuchania konkursowe odbyły się w nowej, pięknej i stylowej Sali Filharmonii Gorzowskiej. Cieszymy się z sukcesów naszych flecistek – życzymy dalszych sukcesów!Koncert dla mamy – występują uczniowie I klasy

Składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom i gorąco zapraszamy do obejrzenia muzycznego upominku w wykonaniu uczniów I klasy LINK DO FILMU (film będzie dostępny 26 maja od godz. 17.00)Skrzypaczki nagrodzone w IV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Poznaniu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennice Zespołu Szkół Muzycznych im.A.Szeluty w Słupcy zostały wysoko nagrodzone podczas IV Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego „Talenty Skrzypcowe 2021” , który odbył się w Poznaniu w formie zdalnej.  Jury w składzie:  prof. Karina Gidaszewska  – Akademia Muzyczna Poznań i Łódź prof. Bartosz Bryła Akademia – Muzyczna Poznań i Wrocław prof. Mariusz Derewecki – Akademia Muzyczna Poznań i Akademia Sztuki Szczecin   przyznało następujące wyróżnienia Anna Wesołek z kl. I „6” I NAGRODA w grupie I Agata Wesołek z kl. III „4” I NAGRODA  w grupie II  Zuzanna Dyc z kl. IV „6” II NAGRODA w grupie II. Jury przyznało również dyplom za wyróżniające przygotowanie uczniów do konkursu p. Natalii Janik-Zajmie oraz za wyróżniający akompaniament p. Marzenie Hołodze-Hauptmann.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Sukcesy gitarzystów na Ogólnopolskim Festiwalu w Golubiu-Dobrzyniu

Od 17 do 21 maja odbywał się V Ogólnopolski Festiwal Gitarowy na Zamku w Golubiu – Dobrzyniu.

Zespół Szkół Muzycznych w Słupcy reprezentowało czworo uczniów: Miłosz Cybulski i Maria Dróbka z klasy p. Agaty Gierłowskiej – Nowickiej oraz Kamil Marciniak i Bartosz Wesołek z klasy p. Agaty Nowak – Gibas.

Wykonawców oceniała komisja w składzie:

dr Leszek Potasiński z Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie

mgr Jarosław Kocoń z PSM I i II stopnia w Kaliszu

mgr Blanka Szalaty z Folkwang Universitat der Kunste w Essen

Miłosz Cybulski i Bartosz Wesołek otrzymali wyróżnienie.Biuletyn Informacji Publicznej